Bowling

Nejlepší dráha v Ostravě...

Ten nejlepší bowling v Ostravě

Ceny bowlingu:

Ne–Čt14:00–18:00199 Kč(v neděli již od 12:00)
18:00–24:00265 Kč
Pá–So12:00–18:00215 Kč
18:00–24:00299 Kč

Nabízíme 6 drah bezšňůrového profesionálního bowlingu od americké firmy BRUNSWICK, odpovídající mezinárodním normám. Bowling je společenská hra, na kterou vyrazíte s přáteli či rodinou. A k tomu všemu u nás naleznete příjemné prostředí a ochotný personál, který Vám splní každé Vaše přání. Při hře máte možnost se osvěžit nápoji, v prostoru u drah funguje obsluha.

Vstup na dráhy pouze v bowlingové obuvi. Děkujeme.

Pro nejmenší hráče upravujeme 2 z našich drah tak, že umístíme mantinely před žlábky a tím je zajištěna vždy trefa na cíl.

BOWLING SKY je také název našeho teamu, který v současnosti hraje 1. ligu. Asociace CBA zde pořádá turnaje a pravidelně u nás trénují ligoví hráči.

Jste začátečníci? Nebo už ostřílení profesionálové? Pro každého z Vás je zde připravena dráha pro hru a s ní spojená zábava a soutěživost. Pravidla bowlingu jsou velice jednoduchá, přece jen si je ale můžete zopakovat. Samotná hra se sestává z deseti částí. Každý hráč má ve všech částech (až na poslední – desátou) dva hody. Pokud jsou při prvním hodu poraženy všechny kuželky, již nehraje a nastupuje další hráč. V desáté hře se hrají tři hody, v případě že je hozen strike či spare, pouze dva hody. Způsob počítání je přehledný. Počet shozených kuželek prvním hodem je označen v malém čtverci v levém horním rohu na tabuli, počet kuželek sražených při druhém je zaznamenám v pravém horním rohu. Počet je zaznamenán okamžitě po obou hodech. A teď něco málo k jednotlivým termínům. Strike značí shození celé sady kuželek při prvním hodu v části. Jeden strike přináší 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech bodů. Double jsou dva po sobě jdoucí striky. Triple, jak už název napovídá, jsou tři striky následující po sobě. Spare nastane tehdy, když neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy.

 

 
 

Nejbližší akce

Od 1.2.2017 Nekuřácká

Vážení zákazníci, termín pro ukončení kouření v restauracích, barech a hospůdkách se blíží, a proto jsme se rozhodli, vzhledem k novému interiéru restaurace, ukončení urychlit, a to k datu 01.02.2017. Děkujeme za pochopení :-)